Şifaadresi bitkisel ilaç gıda kozmetik ürünler

Şifaadresi ilaç gıda kozmetik bitkisel ürünler firması üretim pazarlama ve şatış hizmeti ile 16 yıllık tecrübenin güçlü bir eseridir.

Şifaadresi ailesi olarak insanlar bizleri pek tanımazlar ama bu işin mayasında 16 senedir bulunmaktayız.

Şifaadresi bugün 26 uzman personel çalışanı 2 magazası 1 üretim alanı,çağrı merkezi,pazarlama ve ar-ge ekibi ile Türkiye’nin kendine güvenen her firma gibi sektöründe başarıya ulaşacabileceğine inandığı hedefleri ve insan sağlıgına verdiği önem ile reklam vermeden, sadece kullanıcılarının refaransı ile 3 milyonu aşkın hizmet sağladığı müşterisi sanırım firmamızın güvenirliliğini, kalitesini siz müşterilerimize yansıtabilmektedir.

Şifaadresi bitkisel ürünler kalitesi hizmet anlayışı müşterine verdiği önem ile bir çok firmanın başaramayacağı bu değerler ile ülkesine milletine hizmet veren firmalar arasında yerini almıştır.

Şifaadresi ilaç gıda kozmetik bitkisel ürünler firmasının temellerini attığımızda yola çıktığımız kişiler ile yaptığımız ilk toplantımızda her firmanın yola çıktığı bir temel sözü olduğunu biliyoruz.

Bizlerde şifaadresi ailesi olarak kendimizde belirlediğimiz ilkemiz ”Biz Ticaretimizde Müşteride Kusur Aramayız” Belkide bu ilkede hareket ettiğimizden manevi duamız hiç eksik olmuyordur.

Şifaadresi bitkisel ürünler firmamızdan alış-veriş yapan her müşterimiz ülkesini ve milletini seven Şifaadresi çalışanlarına kazandırdığı gibi % 100 yerli üretim ürünlerimiz ilede ülke ekonomisinede kazandırdıklarını unutmasınlar.

Şifaadresi bitkisel ürünler güvenle kullanabileceğiniz 100’lerce çeşit ürün yelpazesi ile hem toptan hemde perakende hizmet vermektedir.

Online satış sitemizden ise tüm kartlarınıza 8 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Avrupa standartlarına uygun alt yapımız ve 3D Security Ssl güvenlik sistemlerimiz ile kolay ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kısacası Online satış sitelerimiz olan www.sifaadresi.comwww.lalegulbitkisel.comwww.erkeksin.com.tr sitelerimiz

Yıldırım Ve Nilüfer bölgesinde bulunan Şifaadresi Şubelerimiz Sizlere hizmet veren Müşteri temsilcilerimiz Üretimde bulunan çalışanlarımız sizlere ulaşmamızı sağlayan kargo görevlilerine,bizleri sizlere tavsiye eden güzel insanlara,bizleri tercih eden şifaadresi’nde emeği geçen tüm herkese sonsuz teşekkürler.

Şifaadresi Şifa’nın adresi

Bizlere:

TEL : 0224 222 00 33

TEL : 0224 362 00 02

Fax : 0224 220 55 77

bilgi@sifaadresi.com 

Elmas bahceler mah. Mahmudiye cad no:107 Osmangazi Bursa  adreslerimizden ulaşabilirsiniz…

 

Tesislerimiz

Showing 1–1 of 4 results

Bitkisel Macunlar

Showing 1 - 4 of 4 products in this Category
No more products to view in this category