Şifaadresi bitkisel ilaç gıda kozmetik ürünler ltd.şti

sifaadresi hakkımızda Sifaadresi ailesi olarak insanlar bizleri pek tanımazlar ama bu işin mayasında 16 senedir bulunmaktayız.

Şifaadresi bugün 26 uzman personel çalışanı 2 magazası 1 üretim alanı,çağrı merkezi,pazarlama ve ar-ge ekibi ile Türkiye’nin kendine güvenen her firma gibi sektöründe başarıya ulaşacabileceğine inandığı hedefleri ve insan sağlıgına verdiği önem ile reklam vermeden, sadece kullanıcılarının refaransı ile 3 milyonu aşkın hizmet sağladığı müşterisi sanırım firmamızın güvenirliliğini, kalitesini siz müşterilerimize yansıtabilmektedir.

Şifaadresi bitkisel ürünler kalitesi hizmet anlayışı müşterine verdiği önem ile bir çok firmanın başaramayacağı bu değerler ile ülkesine milletine hizmet veren firmalar arasında yerini almıştır.

Şifaadresi ilaç gıda kozmetik bitkisel ürünler firmasının temellerini attığımızda yola çıktığımız kişiler ile yaptığımız ilk toplantımızda her firmanın yola çıktığı bir temel sözü olduğunu biliyoruz.

Bizlerde şifaadresi ailesi olarak kendimizde belirlediğimiz ilkemiz ”Biz Ticaretimizde Müşteride Kusur Aramayız” Belkide bu ilkede hareket ettiğimizden manevi duamız hiç eksik olmuyordur.

Şifaadresi bitkisel ürünler firmamızdan alış-veriş yapan her müşterimiz ülkesini ve milletini seven Şifaadresi çalışanlarına kazandırdığı gibi % 100 yerli üretim ürünlerimiz ilede ülke ekonomisinede kazandırdıklarını unutmasınlar.

Şifaadresi bitkisel ürünler güvenle kullanabileceğiniz 100’lerce çeşit ürün yelpazesi ile hem toptan hemde perakende hizmet vermektedir.

Online satış sitemizden ise tüm kartlarınıza 8 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Avrupa standartlarına uygun alt yapımız ve 3D Security Ssl güvenlik sistemlerimiz ile kolay ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kısacası Online satış sitelerimiz olan www.sifaadresi.comwww.lalegulbitkisel.comwww.erkeksin.com.tr sitelerimiz

Yıldırım Ve Nilüfer bölgesinde bulunan Şifaadresi Şubelerimiz Sizlere hizmet veren Müşteri temsilcilerimiz Üretimde bulunan çalışanlarımız sizlere ulaşmamızı sağlayan kargo görevlilerine,bizleri sizlere tavsiye eden güzel insanlara,bizleri tercih eden şifaadresi’nde emeği geçen tüm herkese sonsuz teşekkürler.

Şifaadresi Şifa’nın adresi

Bizlere:

0224 222 00 33

0224 234 56 79

0541 406 64 00

Fax0224 220 55 77

bilgi@sifaadresi.com  adreslerimizden ulaşabilirsiniz…

Bu arada Herşeyin Başında Bismillah

 

Tesislerimiz

 

Bitkisel Aromatik Sular

Showing 1 - 4 of 16 products in this Category

Bitkisel aromatik sular

Bitkisel aromatik sular,yüzlerce çeşit en güvenilir Bitkisel aromatik sular sifaadresi.com'da karanfil suyu, papatya suyu, mersin suyu, funda suyu, biberiye suyu, enginar suyukarabaş suyu, kekik suyu Faydaları ve kullanımı hakkında detaylı bilgi için temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz

En Doğal Sirkeler

Showing 1 - 4 of 9 products in this Category

En doğal sirkeler sifaadresi.com'da

En doğal sirkeler ve en güvenilir sirke markalarımızı güvenle kullanabilir,sirkeler ve faydaları hakkında temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Sirke, yemeklerde, salatalarda tatlandırıcı olarak veya salamura gibi koruyucu olarak kullanılan ekşi meyve suyudur. Bu meyve çoğu kez yoğun asitli meyvelerden üzüm veya elma vb. olmaktadır. Sirkeler vücut için önemli besin takviyeleridir.Nar sirkesi, üzüm sirkesi, alıç sirkesi, elma sirkesi, böğürtlen sirkesi, enginar sirkesi, limon sirkesi, sarımsak sirkesi en bilinenleridir.

Bitkisel Sıvı Ekstraktlar

Showing 1 - 4 of 9 products in this Category

Bitkisel Sıvı Ekstraktlar

Bitkisel sıvı ekstraktlar faydaları hakkında detaylı bilgiyi uzman temsilcilerimizden alabilirsiniz. Bitkisel sıvı ekstraktlar ginseng ekstrakt,ginkgo biloba ekstrakt,hayt tohumu ekstraktı,sarı kantron ekstraktı ve bir çok sıvı ekstrakt ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.